Dni Puszczy Kozienickiej
Czerwiec 3, 2017
19:30
Kozienice
Amfiteatr na jeziorem Kozienickim, ul. Bohaterów Studzianek 30
Google Map czyli gdzie to jest

Kabaretowa sobota

W sobotę od 11:00 nad jeziorem będzie trwał festyn rodzinny, a tuż przed południem wystartuje kolejny Bieg Szlakiem Króla Zygmunta. O 18:00 na scenie zaprezentują się laureaci konkursu Music-Dance organizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Na godz. 19:30 zaplanowano występ Formacji Chatelet. Krakowski Kabaret działa już od ponad 20 lat, a obecnie tworzą go Adam Małczyk, Michał Pałubski i Barbara Tomkowiak. Doskonale znamy ich z takich skeczy jak „Poligon”, „Buba” czy „Pierwsza randka”.

Zwieńczeniem wieczoru będzie występ Kabaretu Nowaki w składzie Tomasz Marciniak, Adrianna Borek i Kamil Piróg. W tym roku obchodzą X-lecie swojej działalności. Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/radomskie/kultura/a/dni-puszczy-kozienickiej-w-gwiazdorskkiej-obsadzie-bednarek-wydra-i-dwa-znane-z-tv-kabarety,11979426/